Mes - Interdio

Susipažinkime

Sveiki, Mielieji

Kviečiu Jus į nesibaigiančią kelionę po tobulų namų pasaulį.

Erdvę, formą, spalvas kiekvienas iš mūsų suprantame skirtingai, bet sau keliu tikslą, kad „NAMAI“ Jums taptų vieta, į kurią visada norisi grįžti.

Man nesvarbu, ar Jums žodis NAMAI – tai šeimos erdvė, kurioje pailsite po dienos darbų, ar biuras, kuriame dirbate ir siekiate savo pergalių, aš esu pasiruošusi sukurti Jūsų asmeninę oazę.

Niekada nesirenku lengviausio kelio ir nepataikauju klientui, tačiau visada žinau, ką darau ir kad tai bus įvertinta. Mano interjeruose visada dera priešingybės, visos pačios neįtikėčiausios klientų svajonės suranda pavidalą paprastuose dalykuose. Visur tarp grožio surandu praktiškumą, ilgaamžiškumą ir komfortą. Taip gimsta NAMAI... Taip mano gyvenimas prisipildo laimės, nes pats didžiausias įvertinimas, kai klientai man sako, jog pildau jų svajones!

Sveiki atvykę

Jauki interjero studija visuomet pakeliui

Interdio komanda gali pasiūlyti įvairių dydžių privačių butų, kotedžų, namų ir komercinių/visuomeninių patalpų projektavimo ir dizaino kūrimo paslaugas. Laimingiausi klientai ir geriausias rezultatas pasiekiamas, kai interjero dizaineris dalyvauja visame įrengimo procese nuo koncepcijos kūrimo iki gyventojų įsikėlimo, nes tuomet užtikrinama maksimali ne tik parinktų sprendimų, bet ir suplanuotų įgyvendinimo darbų kokybė. Kliento pageidavimu gali būti suteikiama ir tik dalis paslaugų - konsultacijos, rekomendacijos arba atskiros erdvės, baldų projektavimo paslaugos.

Interdio

Komanda, siekianti geriausių rezultatų

Interjero dizainerė
Guoda Raubaitė

Guoda Raubaitė

Interjero dizainerė
Beata Senkevič

Beata Senkevič

Interjero dizainerė
Ingrida Paciūnaitė

Ingrida Paciūnaitė

Rezultatai

Smagūs pasiekimai, kuriant Jums.

220+

Projektai

16+

Metų patirtis

5+

Prizai ir Nominacijos