Įgyvendinti projektai » Vizualizacijos

ŠVELNUS KLASIKOS PRISILIETIMAS

 

Šis interjeras - lyg gaivus oro gurkšnis po gausybės įgyvendintų šiuolaikinių interjerų. Šiuose namuose buvo siekiama sukurti jaukią, artimą, mielą, su metais nesenstančią dviejų brandžių, išsilavinusių žmonių erdvę, užpildytą laikui nepavaldžios klasikos elementų. Lipdiniais puoštos sienos, grakštūs krikštolo šviestuvai, marmuro stalviršiai suderinti su interjero ir baldų dizainui būdingu simetriškumu, tiesiomis ir aiškiomis linijomis, tobulomis proporcijomis. Net smulkiausioms detalėms buvo naudojamos prabangios ir kokybiškos medžiagos. Lengvumo ir šiuolaikiškumo šiems namams suteikia LED apšvietimas, lengvesnių nei įprasta klasikai formų baldai, moderni, metalo atspalvių buitinė įranga. Šie namai - tai tobula akimirka, elegantiškai išplėšta iš praėjusių šimtmečių ir ant delno atnešta  į šiuolaikinių žmonių pasaulį.

PAKERINTI ELEGANCIJA

 

Pristatant šio namo vizualizacijas užsakovams didžiausias iššūkis buvo nusakyti šio interjero stilių, nes jis toks subtilus ir nuoseklus kad net sunku pasakyti, kuriais elementais jis prasideda, o kuriais baigiasi. Natūralaus ąžuolo grindys ir sijos - primena jaukią laisvalaikio sodybą, kurioje norisi įsitaisyti patogiame fotelyje ir nejudant medituoti prie židinio, tačiau....čia tuo viskas nesibaigia...Čia vietoj odinio krėslo ir blausios šviesos, šiuose namuose karaliauja šviesa, prabangūs klasikiniai baldai, kurie atsveria medžio kuriamą paprastumą ir suteikia prabangos įspūdį. Ornamentais puošti tapetai, kilimai ir plytelės, atlasinės užuolaidos - šioje kelionėje vis artėjame prie prabangiosios ir nesenstančios klasikos arba šiluma dvelkiančio Provanso. Šiems namams nereikia pavadinimo, nes už viską svarbiausia, kad juose jaučiama harmonija ir elegancija.

VANDENS TĖKMĖS ĮKVĖPTI NAMAI

 

Kaip naujus namus nuo pirmos akimirkos pripildyti gyvybės? Namų gyventojai, jų augintiniai - tai kiekvieno interjero gyvybės šaltinis ir jokios spalvos, prabangios medžiagos ar kiti elementai to nepakeis. Kadangi šių namų šeimininkų svajonė buvo laikyti namuose žuvytes, nuo pirmų eskizų svarbiausia interjero dalimi tapo akvariumas – gyvybės, nesibaigiančios tėkmės ir sėkmės simbolis. Vandens keliamų bangų lūžiai perteikti interjere – lenktose lubose, taip sukuriant namo – akvariumo įvaizdį. Derinant plastiškas lubų linijas su griežtais sienų kontūrais atskirtos virtuvės ir valgomojo bei svetainės erdvės, o besisukantys laiptai banguojančią atmosferą perkelia į antrą aukštą. Glotnios, vandens tėkmės nugludintos linijos ir formos, švelnus ir šviesus koloritas, blizgantys it žiemos ledas baldų paviršiai - tai interjeras, kuriame ramu ir gera ir kuriame tiesiog nėra vietos blogai nuotaikai.

NEPAMIRŠTAMAS ŽIDINYS

 

Mums visada nuoširdžiai smagu, kai sutinkame savo kūrybiniame kelyje nuostabių, kūrybiškų žmonių, kuriems namų įrengimo procesas yra kur kas daugiau už eilines statybas ir baldų suvežimą. Su tokiais užsakovais visada reikia pasitempti, nes jie skirtingai nuo didžiosios dalies kitų klientų, nori pasileisti į ieškojimų kelionę ir susikurti tokius namus, kuriuose apsilankius negalima jų sulyginti su kitu 100 įvairiuose žurnaluose matytų interjerų. Šiuose namuose viską nustelbiančių akcentu tapo židinys, kuris savo forma ir medžiagiškumu primena aukurą, kuris lyg šilumos ir šviesos rezervuaras pritraukia ir nepaleidžia. Šviesių spalvų ir balinto ąžuolo pagrindas leidžia žaisti baldų spalvomis ir formomis. Aukštos lubos sukuria gaivos ir lengvumo įspūdį, todėl žaidimas baldų spalvomis ir formomis sukuria subtilų grožį, nesuteikdamas pagrindo pagalvoti, jog kažko čia galėtų būti mažiau...  

SKANDINAVIŠKAS MINIMALIZMAS SU RYŠKIAIS POTĖPIAIS

 

Ieškantiems paprastumo, funkcionalumo ir šviesių spalvų, visuomet siūlome įsileisti į namus subtilią, skandinavišką prabangą. Skandinaviško stiliaus interjerai - lakoniški, be pompastikos, nes šių šalių gyventojams svarbiausia – šeimininko patogumas, jų dizainui svetimos įmantrios formos, grubūs kontrastai. Šie šviesūs, pasteliniai namai primena tapytojo drobę, ant kurios šeimininkai pasiilgę spalvų ir formų bet kada galės įnešti naują spalvą, žaisti ryškiais aksesuarais ir taip išryškinti vis naują interjero kampelį.