Įgyvendinti projektai

Geriausiai kiekvieną interjero dizainerį, architektą, projektuotoją apibūdina jo darbai. Įgyvendinti projektai atskleidžia tai, ko gali tikėtis klientas - braižą, stiliaus supratimą, netgi atmosferą, kurią siekiama sukurti. Interdio kiekviename savo interjero kūrimo procese perteikia ne tik savo idėjas, patirtį ir profesionalumą, bet ir namų šeimininko charakterį. Tai yra svarbiausias prieskonis, kuris erdvei suteikia savitumo, išryškina svarbiausias detales bei padaro gyvenamąją erdvę išskirtinę ir pritaikytą tiems, kurie ja džiaugsis kiekvieną dieną.

 

Kviečiame susipažinti su mūsų darbais ir įsitikinti, kad profesionalios dizainerio paslaugos padeda pasiekti, kad namai būtų patogūs, funkcionalūs, praktiški, tačiau galite būti tikri, jog Interdio kuriamas Jūsų būsto interjeras bus skirtas būtent Jums!

 

 

NUOSEKLUS MOTERIŠKUMAS. Šiuolaikinė moteris – stipri, sėkminga, reikli ir norinti save realizuoti ne tik darbuose, bet ir asmeninėje aplinkoje. Šiame privačiame, žavios damos namų interjere didžiausias dėmesys buvo skiriamas detalių, baldų ir akcentų nuoseklumui bei kokybei. Interjero idėja buvo pradėta vystyti nuo ornamento ant sienos, kuris galutiniame rezultate lyg ypatinga gija susiejo kiekvieną elementą. Pasirinktas ornamentas atsispindi balduose, naudojamuose audiniuose ir raižiniuose – tam buvo užsakomi vienetiniai baldai ir kitos priemonės. Jokių nereikalingų smulkmenų, dirbtinumo ir blizgučių, o rezultatas užburia – šie namai tiesiog kvepia kokybe, prabanga ir harmonija...

ANGELŲ SAUGOMAS NAMAS. Kuriant šį interjerą buvo išlaikytas šiuolaikinis stilius neaaukojant jaukumo. Modernaus stiliaus virtuvė ir vonios kambariai puikiai susiliejo su romantika kvepiančiais miegamaisiais, kuriuose natūralaus medžio sijos priartina prie gamtos ir sušvelnina griežtas formas. Daug dėmėsio skiriama naudojamų medžiagų ir baldų kokybei, apšvietimui, racionaliam erdvių panaudojimui. Svetainėje prabangos įspūdį sukuria įtempiamos lubos, kurios praplečia erdvę ir ypatingai gražiai dera su virtuvės ir laiptų įrengimui naudojamomis medžiagomis. Smulkios detalės atspindi šeimininkų išradingumą ir pažymi, kad į šiuos namus sudėta labai daug svajonių ir jausmų. 

BRITIŠKAS PRIESKONIS. Daugelis vyrų mėgsta lakonišką ir santūrų interjerą – jiems svarbus funkcionalumas, ilgaamžiškumas bei kokybė. Kuriant šiuos namus buvo daug dėmesio skiriama svetainei, kurioje patogumas ir komfortas susimaišęs su prabanga ir solidumu. Miegamasis kambarys – itin minimalistinis ir lakoniškas. Spalvos šioje erdvėje – neutralios, leidžiančios ramiai ilsėtis ir nedirginančios akių, tačiau žemiškus atspalvius papildo akį patraukiantis dekoro elementas. Namų akcentu laikomas juoda įranga išsiskiriantis vonios kambarys, kuriame puikuojasi labai vyriška detalė – didingasis Londono Big Benas, kuris galingas, tikslus ir ilgaamžis – toks, kokiu svajoja būti kiekvienas vyras.

TEGYVUOJA ROMANTIKA! Romantika turi būti spalvota, šilta, žaisminga, šiek tiek kontrastinga, bet svarbiausia jauki! Ši mintis pripildė jaunos šeimos butą Vilniaus gatvėj. Įdomios formos, žaidimas stiliais, šiek tiek rytietiško, provanso ir klasikinio stiliaus – mišinys, apie kurį išgirdus, sunku suvokti, kaip viskas gali derėti tarpusavyje, bet galutinis rezultatas užburia, nes visos detalės natūraliai surado savo vietą. Kuriant šiuos namus nebuvo svarbios interjero tendencijos, sąvokos “madinga” ar “oldfashion” ir tikslas pateisino priemones. Tai namai kūrybingiems, spalvingiems žmonėms, kurie nebijo iššūkių, tačiau tiksliai žino, kas yra jaukumas, prabanga ir tradicijos.

50 PASLAPTINGŲ ATSPALVIŲ. Kiekviena jauna, nevaržoma įsipareigojimų ir šeimyniniškos buities, moteris ieško savo ramybės oazės, į kurią parėjus galima nusivilkti visą vakarą kitus žavėjusią mažą juodą suknelę, nusimesti į šoną prabangius Laboutin aukštakulnius, persivilti į patogius laisvalaikio rūbus ir jaukiai įsitaisyti su knyga ant pagalvėlėmis išpuoštos palangės. Tai interjeras, kurį kuriant buvo siekiama neapkrauti erdvių detalėmis, sunkiais baldais ar audiniais - tai laisvės, veržlumo ir pačių gražiausių idėjų sklidini namai. Daug dėmesio skiriama funkcionaliems baldams, kurie paslepia tai, ko neturėtų matyti svetima akis. Nieko per daug...bet ir ne per mažai - tiesiog subalansuota moterims, bet tinka ir vyrams...

DIDŽIAUSIA ŠVENTĖ – BŪTI DRAUGE. Didelis užimtumas, skubėjimas, nesibaigiančios kelionės po pasaulį – tokia šios šeimos kasdienybė, todėl pagrindiniai reikalavimai namų interjerui: funkcionalumas ir atviros erdvės, pritaikytos buvimui drauge, bendravimui, naujų skonių paieškoms virtuvėje ir ramiam poilsiui. Šių namų šeimininkas – tikras profesionalas maisto gaminime, todėl didelis dėmesys buvo skiriamas virtuvei ir jos įrengimui. Šio buto dizainas išsiskiria taisyklingomis formomis, baldais ir detalėmis. Išskirtinei atmosferai sukurti derinamos labai kontrastingos medžiagos: ypatingo jaukumo suteikiantis ąžuolinis stalviršis su sienų dekorui naudojamomis sendintomis plytomis bei itin madingomis betono lubomis. 

ŽIUPSNELIS KLASIKOS. Ispanų rašytojas Miguel de Cervantes yra pasakęs „Prie savojo židinio kiekvienas yra ne menkesnis karalius už tą, kuris sėdi savo soste.“ Ir jis buvo neabejotinai teisus! Kiekvienai šeimai jų namai – jų tvirtovė. O kas gali būti gražiau už tradiciją visai šeimai susirinkti prie raminančiai spragsinčio ir šildančio židinio? Šiuose namuose nelaukiama, kol bus šalta ir nejauku – židinys dega taip dažnai, kad jis tapo pagrindiniu naujųjų namų simboliu, o besiplaikstančios ugnelės atsikartoja kiekvienoje šių namų detalėje: Ugnies liepsną primenantis ornamentas padiktavo dekoro elementus, laiptų turėklų kompoziciją ir netgi baldų forma, o galutinis rezultatas gavosi jaukus, nepamirštamas ir net kažkiek karališkas.

PARDUOTUVĖ "KoShop". Interjeras įkvėptas B. Moest citatos „Geras kovotojas nieko nepalieka atsitiktinumui. Jis visada laikysis svarbiausios taisyklės - nėra jokios taisyklės, yra tik atidumo principas.“ Ši tikrų kovotojų erdvė – griežta, santūri lyg kiekvieno sportininko susikaupimas prieš laimėjimą, tačiau joje susikoncentruota į prekių išdėstymą, iš kurių kuriamos formos ir spalvos, derančios prie lakoniškos ir net šiek tiek asketiškos aplinkos. Paprastos medžiagos,  tamsūs tonai, neblaškantys ir neatitraukiantys dėmesio nuo įvairiaspalvio inventoriaus buvo įvertintas kiekvieno čia apsilankiusio kliento.